3D PANORAMİK

3D PANORAMİK
3d Panoramik, bir KaleNet bilgisayar hizmetidir. KaleNet Bilgisayar 2001 yılından bu güne bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Sekötöre teknik servis ve bilgisayar satışı ile başlayan firmamız 2003 yılından itibaren İnteraktif Mobil yazım uygulamarında Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Sektörünün öncü kuruluşlarından olan KaleNet 2007 yılı itibari ile Web Tabanlı yazılımlarda da hizmet vermektedir.
KaleNet, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

KaleNet Değerleri:

    Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

    Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve sektörümüzde lider olmak temel ilkemizdir.

    Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuz'a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, KaleNet'in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

    Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

    Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

http://www.3dpanoramik.com
İletişim Bilgileri
Şirket Ünvanı :KaleNet Bilgisayar & İletişim Sistemleri San.Tic.Ltd. Sti.
Adres     :      Şahabettin Paşa Mah. Çatal Sk. Kafaoğlu Apt. Kat:3 D:6 Osmangazi-Bursa
Telefon     :     +90 (224) 225 61 01
Faks     :     +90 (224) 221 27 20
E-mail     :      bilgi@3dpanoramik.com
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !