EROL TEKNİK

EROL TEKNİK
Ticaret hayatı 1982 yılında başlayan Erol Teknik nalburiye ve hırdavat sektöründe bugüne kadar başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ürün yelpazesi son derece geniş olan şirketimizin Türkiye Ekonomisi'ne sunduğu ürünlerle "Bilinçli Üretim - Bilinçli Tüketici" kavramını kazandırma gayreti içindedir. Kalite-Fiyat orantısını üretimiyle yansıtarak müşteri kitlesinin bu konuda bilinçlenmesini amaçlamaktadır.

Erol Teknik olarak, Türkiye'nin 11 bölgesinde konumlanmış bayilerimizle, İstanbul ve Trakya'da yaygın sevkiyat ve pazarlama ağımızla, 11000 noktaya ve 105 yapı markete sunduğumuz hizmetlerle ve dünya'da 20 ülkeye yaptığımız ihracatla ülke ekonomisine katma değer oluşturan bir şirketiz.  Erol Teknik'in başarısının altında yatmakta olan temel esas koşulsuz müşteri memnuniyeti, sevkiyat ve dağıtım organizasyonunun düzenliliği ve son günlerde çok sık duyduğumuz hakkında seminer ve kurslar verilen CRM (Customer Related Management) yani müşteri odaklı yönetim anlayışının hâkim olması diyebiliriz.

Türkiye'nin kabuk değiştirmeye başladığı, al-sat mantığı yerine üret ve sat mantığının yerleştiği günümüzde şirketimiz de üretim odaklı bir anlayışı tercih etmiştir. Bu kadar geniş yelpazede üretim yapıp, ürettiğini kendi pazarlayan firma sayısı çok az. Bunu başarabilen şirketimiz paralelinde büyümesini de devam ettirmektedir.

Hitab ettiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturduğumuz ürün gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğumuz misyonun gereklerini yerine getirmek adına yatırım ve ar-ge çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz. Kaliteli üretimin yetişmiş ve eğitimli personel ile yapılabileceğinin bilinciyle "Personel Eğitimi ve Yetiştirilmesi" konusunda da yatırımlarımız devam edecektir.

Müşteri kitlesine "Kaliteli Ürünler" ve "Güvenilir Hizmet" verme yarışı içinde olan şirketimiz, yönetimden başlayarak tüm aşamalarda görev yapan çalışanlarıyla bayrağı daima daha yukarı taşımaya devam edecektir.Erol Teknik bünyesinde bağlı beş şirket bulunmaktadır. Bu Şirketler;

    * Erol Banyo Dolapları
    * Erol Boya
    * Erol Banyo Aksesuarları
    * Erol Nalburiye
    * Erol Vit şeklindedir.

EROL BOYA: Sanayi Boyaları, İç Cephe Boyaları, Dış Cephe Boyaları, Yağlı Boya Grubu, Poliüretan Esaslı Boyalar, Epoksi Boyalar, Asfalt Çizgi Boyaları v.b. ürün guruplarında üretim yapmaktadır. Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesindeki 10,800m2 kapalı alana sahip fabrika binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

EROL BANYO DOLAPLARI: Banyo dolabı imalatı yapmakta olan kuruluş Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesindeki 4,200m2 kapalı alana sahip fabrika binasında faaliyet göstermektedir. MDF Lam malzeme kullanılarak üretimi gerçekleştirilen Banyo Dolaplarında kalite ön planda tutulmaktadır. Birçok model ve renk alternatifi sunulabilmektedir. İstanbul içinde satışı yapılan ürünlere montaj hizmeti verilmektedir.

EROL BANYO AKSESUARLARI: Metal ve Krom ağırlıklı malzemeler kullanılarak ayna takımları, havluluk, bornozluk, sabunluk, köşe rafları v.b. gibi birçok ürünün üretimini yapan kuruluş, Gebze Şekerpınar beldesinde kurulu 12,000m2 kapalı alana sahip fabrika binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

EROL NALBURİYE: Alüminyum ve metal merdivenler, PVC perde rayları, PVC ray montaj aparatları, banyo perde askılıkları, PVC ve alüminyum alçıpan profili, alüminyum mastar, gardrop borusu v.b. gibi oldukça kapsamlı ve çeşitli materyallerin üretimini yapan kuruluş Gebze Şekerpınar beldesinde kurulu fabrika binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

EROL VİT: 2007 yılı sonu itibariyle üretime başlayan fabrikasıyla vitrifiye sektöründeki yerini alan kuruluş Kartal Sanayi Bölgesinde bulunan 5,000m2 kapalı alanlı fabrika binasında faaliyetlerine devam etmektedir. Klozet, rezervuar, lavabo, hilton lavabo, ayaklı lavabo, yarım ayaklı lavabo, pisuvar, pisuvar ara bölmesi, alaturka tuvalet taşı gibi sırlı seramik ürünlerin imalatını yapmaktadır.

http://www.erolteknik.com.tr
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !