SEMERŞAH

SEMERŞAH
Huzura Taşır...
Otellerimiz Harem-i Şerif'e ve Ravza-i Mutaahharaya çok yakın olmakla beraber rahat, konforlu ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Gruplarımız Mekke ve Medine'deki personelimiz tarafından karşılanmakta ibadetlerinin ve görevlerinin tamamlanmasından sonra aynı şekilde uğurlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her türlü uçak bileti firmamız tarafından temin edilmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız güvenilirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bulunduğumuz yerden çok daha iyi yerlere gelmek ve nice organizasyonları siz değerli misafirlerimizin katkılarıyla gerçekleştirmek için çalışmalarımız sürmektedir.

Turizm, büyüklerimizin "Hizmet nimettir" temel anlayışıyla o kutsal topraklara Allah ve Rasülünün misafiri olarak giden umrecilerine en güzel hizmeti vermek ve eşsiz ilahi atmosferi doya doya teneffüs ettirmek temel amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her yıl bir önceki yıla nazaran %100 oranında umre müşteri potansiyelini artırmaktadır. Gitmeden önce İstanbul merkezli seminerler verilerek umrecilerimizin ziyaretlerinin önemini,usülünü ve güzelliklerini uygulamalı anlatım suretiyle daha iyi kavramaları hedeflenmektedir. Gruplarımızın başında işin ehli rehber hocalarımız umrecilerimize vaciplerine, sünnetlerine ve edeplerine uygun bir umre yaptırtma temel prensibiyle hareket etmektedirler. Belli periyotlarla toplu umreler organize edilerek Peygamber Efendimizin "Hac ve umreyi sık sık yapın .Çünkü onlar yoksulluğu ve günahları giderir" buyruğu üzere birlik beraberlik içerisinde bu ibadetin pekişmesi sağlanmaktadır. Gruplar halinde rehberlerimiz nezaretinde Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere de bulunan ziyaret yerleri gezilerek oralarda asr-ı saadet dönemindeki atmosfer hissedilmeye çalışılmaktadır. Gönül erlerine Beytullahı tavaf için bir davet, Hacerül Esvedin karşısında selam ile durmak, dertlerin şifası zemzem ile devaya ulaşmak, Arafatta tövbeyi yaşamak, bir mektup bir selam olmak, Müzdelife'de sevgiliye yalvarmak, Cemeratta şeytana atılan taş olmak, Medine-i Münevvere'ye edep ile varmak, Resulullahın hasreti ile yanan gönüllere derman olmak, Uhud yollarında Şuhedayı anmak, Hendekte günahları rüzgar ile boğmak ve yapılan umre ile günahlardan arınmaya vesiledir SEMERŞAH TURİZM Rehberlerimiz, umrecilerimizin yaptığı ibadetleri ve mübarek yerlerin önemini daha iyi kavramaları için sohbetler yapmaktadırlar. Bilmektedirler ki sadece temel usülleri bilmek yeterli değildir. Asıl önemli olanın insanın takınması gereken edep olduğunu ve bu husustaki hassasiyeti öncelikli olarak işlemektedirler.

1993 yılında kurulan firmamız 4 yıldır inanç turizmi sektöründe hizmet vermektedir. A Grubu Seyahat Acentası olan Semerşah Turizm, İstanbul Merkez Şube olmak üzere Ankara ve Kayseride de şubeleri bulunmakta, bununla beraber bütün il ve ilçelerde gönüllü hizmet temsilcileriyle manevi hizmet sektörünün zorluklarının bilincinde olarak zorlukları aşıp size en güzel hizmeti verebilecek bir ekiple çalışmaktadır.
http://www.semersahturizm.com

BURSA
Adres     :     Reyhan Mah. Bekir Dede Sk. No:28 D:1
Osmangazi - BURSA
Telefon     :     0224 220 65 15
Faks     :     0224 220 65 17
GSM           0532 273 34 61

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !