Tanıtım

 

BURSA YAŞAM, ALIŞ & VERİŞ , REKLAM-TANITIM PORTALI

 

REHBERDEN ÇOK ÖTESİ

 

 

ÜYE AVANTAJLARI – İŞLEYİŞ – HAKKIMIZDA

Üye olan Firmalara sağladığı ekstra avantajlar

Arama motoru hizmeti

www.google.com vb arama motorlarından arama yapıldığında, firmanızın ilk sayfalarda ekrana gelmesi için gerekli alt yapı mevcuttur.Bu uygulama dan tüm üye firmalar ayrıcalıklı olarak yararlanır.

Firma bilgi ekranı

www.bursavebiz.com  Veri tabanında bulunan (ücretsiz üye) firmaların bilgileri; firma adı ve adres görüntülemesi ile sınırlanmıştır. Kurumsal Üye firmalar ise firma adı, adresi, iletişim bilgileri (telefon, fax, gsm, email, web adresi) gibi bilgilerinin yanı sıra sol tarafta firma logosu ve kendisine ait bir  sayfalık bilgi barındırma hizmeti ve ayrıca 15 adet foto ve 1 video ekleme yapabilme özelliği ile  ziyaretçilere sunulmuştur. Ücretli Üye firmalar Kendi firmalarına yazılan yorum ve mesajları cevaplayabilecekler.

E-POSTA ile Mesaj Bildirimi  

www.bursavebiz.com'a üye firmalara iletişim bilgilerinde bulunan ya da sisteme tanımlı olan E-POSTA adresine ziyaretçilerinin yaptıkları yorumlar hakkında "mesajınız var" şeklinde bir e-posta ile bildirim hizmeti verilmektedir.Bu hizmet ile e-posta adresi  tanımlı yetkili kişi, sitede firması ile ilgili oluşan hareketlerden haberdar edilir.

Fotoğraf galerisi

Üye firmaların tanıtımına katkı sağlayacak ,15 adet fotoğraf ile site ziyaretçilerine bu fotoğraflar sunulur. Böylelikle üye firma her web sitesinde olması gereken bir galeri bölümü hizmetinden de faydalanır. Üye firma bu fotoğrafları istediğinde kaldırma veya değiştirme hakkına sahiptir.

Firma Tanıtımı ve profili

Üye firma firmasını istediği gibi anlatabileceği bir tanıtım yazısını üyelik kapsamında site ziyaretçilerine sunma hakkına sahiptir. Böylelikle firmasını en iyi şekilde sınırsız bir alan içinde anlatabilecektir.

Ürün ve/veya Hizmetler

Üye firma ürünlerini bir fotoğraf ve açıklama şeklinde ziyaretçilere sunma hakkına sahip olur. Ayrıca firma hizmetlerini, farklarını ve kalitesini tanıtarak ziyaretçileri daha detaylı bilgilendirebilir.

Kullanıcı yorumları

www.bursavebiz.com ziyaretçileri üye firmalar hakkındaki görüş ve önerilerini site üzerinden bildirirler. Bu yorumlar üye firmaya bildirilir ve firma bu yorumları isteği doğrultusunda yorumlar,cevaplar ve firma sayfası altında yayınlayabilir veya yayından kaldırabilir.

Üyelere özel Kampanya ve indirimler

Üye firmalar,Diğer üyelerin indirim ve kampanyalarından yararlanabileceklerdir.

Genel kampanyalar ve indirimler.

Firmalar sayfalarından yapmış oldukları kampanya ve indirimleri duyurabilirler.İndirim çekleri verebilirler.

İlan verme

İhtiyaçları olduğu konularda ilan sayfasını kullanabilirler.

Haber

Firma kendisi veya sektör ile ilgili haberleri kendisine ait firma sayfasında yayınlayabileceği gibi,(Admin onayı ile) sitede yayınlayabilirler

Bizim Kürsü

Firma Bizim kürsü sayfasında her konu ile ilgili; şikayet,öneri,istek ve yorumlar yazarak, kendisi ile ilgili yazılara cevap verebilir, Diğer yazılara yorum yapabilir.

REKLAM

ücretli üye olan firmalara,reklam vermek istediklerinde ,Fiyat listesi üzerinden %30 indirim uygulanmaktadır.

TİCARET

Tüm alım - satım talepve bağlantılarını i www.bursavebiz.com sayfasından yapabileceksiniz.

DİĞER

sizin adınıza www.bursavebiz.com adresinden yollanacak e-postalar ile indirim,kampanya ve firmanızı onbinlerce gerçek kişiye duyurabileceksiniz.

 

Tüm Üyelere Sağlanan Avantajlar

Tüm üyeler indirim , kampanya ve hediye çeklerinden yararlanabileceklerdir

Sitemizde düzenlenen tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. yeni ürünler geldiği zaman ilk öğrenen siz olursunuz, E-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Diğer üyelerimiz ile iletişime geçebilir ve onlarla mesajlaşabilirsiniz.

Websitemizde bulunan bazı sayfalar ve bazı bölümler sadece üyelerimize özeldir.

Forum bölümünde bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Üyelerimiz, reklamı ve ürünü beğenme (reklam tıklama), yorum yazma,yazı,fotoğraf vb. ekleme.sayesinde  kazanacakları puanlar ile aylık hediye çekilişine katılabileceklerdir

 

TÜKETİCİ KART ile anlaşmalı  tüm işyerlerinden indirimli alışveriş imkanı kazanacaksınız.(Bu uygulamaya 2012 yılında başlanacaktır)

 

 

 

 www.bursavebiz.com    

Arama motorlarında ilk sayfalarda yer alma fırsatınız olacak.

Potansiyel müşterileriniz, internet üzerinden firma bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilecek

Firma ,ürün ve hizmet tanıtımınızı kolayca ve etkili bir şekilde yapabileceksiniz.

Yapılan her yenilikten ve tüm üyelik avantajlarından faydalanacaksınız.

www.bursavebiz.com    Bursa'nın en büyük Yaşam, Alış&veriş ve Tanıtım portalı

REHBERDEN ÇOK ÖTESİ

 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !